Menu
Your Cart

Kullanım Koşulları

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

Bu sayfa, Günay bakliyat san. tic. ltd. şti. internet sitesi (www.gazianteppazari.com.tr) kullanım şartlarını içermektedir. İnternet sitesini kullanmanız ve/veya üye olmanız, burada yer alan maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

 

İnternet sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar (Bundan sonra toplu olarak "Site" olarak anılacaktır.) Fatih Mah. Ali Nadi Ünler Blv. No:120/A Şehitkamil/Gaziantep adresindeki Günay Bakliyat San. Tic. Ltd. Şti. 'nin ismi (Bundan sonra "Şirket" olarak anılacaktır.) malıdır ve onun tarafından işletilir. Kullanıcılar Site'deki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; bağlı oldukları yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduklarını kabul etmiş sayılırlar.

 

1.HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLER

 

1.1.Şirket, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.

1.2.Şirket, üyenin sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder.

1.3.Kullanıcı, Site'nin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını, aksi halde üçüncü kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.

1.4.Kullanıcı, Site içindeki faaliyetlerinde, Site'nin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, üçüncü kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda Site yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir ve her türlü yasal süreci başlatabilirler. Şirket, bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse bu bilgileri paylaşma hakkını saklı tutar.

1.5.Kullanıcı tarafından beyan edilen, yazılan fikir ve düşünceler ve kullanılan ifadeler münhasıran Kullanıcı'nın kendi kişisel fikir ve yorumlarıdır ve bu fikir ve yorumların sonuçlarından yalnızca Kullanıcı sorumludur. Bu görüş ve düşüncelerin Şirket'le hiçbir ilgisi ve bağlantısı bulunmamaktadır. Şirket'in Kullanıcı'nın beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üçüncü kişi veya kurumların uğrayabileceği zararlardan veya üçüncü kişi veya kurumların beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle Kullanıcı'nın uğrayabileceği zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

2.FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

 

2.1.Site’de yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi Şirket'e veya belirtilen ilgilisine ait olup, hukuki koruma altındadır. Site’nin ziyaret edilmesi veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.

2.2.Site’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

3.GİZLİLİK VE GÜVENLİK

3.1.Şirket, Site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri Site'de yer alan Gizlilik ve Güvenlik Politikası'na göre toplamakta ve korumaktadır. Gizlilik ve Güvenlik Politikası, Site Kullanım Şartları'nın ayrılmaz bir parçasıdır.

 

4.KAYIT

4.1.Kullanıcı Site'ye kayıt esnasında, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde Kullanım Şartları ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir.

4.2.Kullanıcı, Site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden Şirket sorumlu tutulamaz.

 

5.KULLANIM ŞARTLARINDA YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLER

5.1.Şirket, dilediği zaman Site'de sunulan hizmetleri ve Site Kullanım Şartları'nı kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.